Kaviareň

Penzión Familia ponúka aj kaviareň, kde si môžete vychutnať výbornú kávu s neodolateľnou kombináciou chutného dezertu od najlepšieho Tatranského cukrára.

Určite si prídu na svoje aj milovníci dobrého vína ku ktorému vieme naservírovať chutné lokálne syry.

Pre zákazníkov, ktorí vedia oceniť kvalitu rumov, koňakov a destilátov, máme pripravený exkluzívny výber.

Ponúkame Vám taktiež možnosť usporiadania rôznych rodinných a firemných podujatí, priestor pre firemné školenia, bankety, recepcie, svadby, kde Vám radi pomôžeme pri zostavení slávnostného menu. Pre náročnejších vieme pripraviť špeciálne menu pozostávajúce z viacerých chodov.

Letná terasa a záhrada

Počas letného obdobia máte jedinečnú možnosť stráviť príjemné chvíle na letnej terase, ktorá sa nachádza na vnútornom nádvorí penziónu. Tiché a útulné prostredie ešte znásobí tento gastronomický zážitok. Nezáleží či v danej chvíli prší alebo je slnečný deň, celá terasa je plne zastrešená.

Školenia a eventy

Plánujete usporiadať malé firemné školenie (cca 12 osôb) alebo prezentáciu pre Vašich obchodných partnerov? Ponúkame Vám hneď niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve naše zariadenie. Penzión Familia Vám ponúka priestor na usporiadanie rôznych takýchto podujatí.

  • bezplatný* prenájom priestorov
  • atraktívne prostredie Spišskej Soboty a samotného Penziónu Familia
  • parkovanie na súkromnom parkovisku blízkosti penziónu
  • zabezpečenie a prenájom techniky (notebook, dataprojektor, tlačiareň, internet atď.)

*prenájom nie je spoplatňovaný, ak si objednávateľ objedná občerstvenie však v hodnote min. 350€.

Prenájom je spoplatňovaný podľa platného cenníka v čase od 11-23:00 hod. Po 23 hod. je štandardný prenájom +40€/hod. Bližšie informácie dostanete v Penzióne Familia. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať osobne, telefonicky prípadne e-mailom.